اخبار

کلمه جستجو :
نوع اخبار :از تاریخ :
 
تا تاریخ :
ارزیابی عملکرد مراکز فرهنگی دیجیتال
دبیر کار گروه ارزیابی عملکرد مراکز فرهنگی دیجیتال در خصوص ارزیابی عملکرد برترین مجتمع های فرهنگی دیجیتال گفت: ارزیابی سالیانه مراکز فرهنگی دیجیتال شبکه ملی فرهنگ در حال انجام است که امسال در اختتامیه نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال که 17 اسفند ماه جاری درتالاروحدت برگزارمی شود مجتمع های برتر در سطح شهری، استانی ،خانه های فرهنگ دیجیتال و مراکز فرهنگی دیجیتال که گزارش های آنها بر اساس شاخص های ارزیابی بالاترین امتیاز را بگیرند از آنها تقدیر خواهد شد
مدیر مرکز فرهنگی دیجیتال فارس در برنامه تلویزیونی صبح دلگشا
ساسان حیدرپور مدیر مجتمع دیجیتال استان فارس در برنامه ی تلویزیونی صبح دلگشا که بعنوان جوان نخبه دعوت شده بود اظهار داشت : که با حمایت های جناب بهزاد مریدی مدیر کل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و حمایت های ویژه ی سر کار خانم بتول معلم رئیس اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز، توانسته ایم با در کنار هم قرار دادن نخبه های حوزه ی دیجیتال و رسانه در مجتمع دیجیتال استان فارس کامل ترین تیم جلوه های ویژه ی کشور و استودیوهای اموزشی و تصویربرداری و صدابرداری را راه اندازی کنیم
اولین جلسه دکتر موسویان با همکاران شبکه ملی فرهنگ
اولین جلسه رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با همکاران شبکه ملی فرهنگ در ساختمان شبکه ملی فرهنگ برگزار شد.
تمدید ثبت نام کانال های تلگرامی
کانال های تلگرامی که تا کنون موفق به ثبت کانال تلگرامی خود نشده اند تا 15 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مدیران محترم کانال های تلگرام
با توجه به اینکه مهلت ثبت اطلاعات کانال های تلگرامی در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی رو به اتمام است، لطفا هر چه سریع تر نسبت به ثبت کانال خود در سایت ساماندهی به نشانی saramad.ir اقدام نمایید.
برگزاری سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بندرعباس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: همزمان با چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان، سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نیز در قالب ٤٠ غرفه در بندرعباس برگزار می شود.
نرم‌افزارهای قرآنی، بهترین جایگزین فضای مجازی برای کودکان هستند
مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی و اینترنت توسط کودکان و نوجوانان، استفاده از نرم‌افزارهای فرهنگی قرآنی بهترین جایگزین برای آن‌ها است.
بازدید وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
عصر امروز سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال حاضر شد و از بخشهای مختلف مرکز بازدید به عمل آورد.
پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
افتتاح نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ایران ساخت
نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ایران ساخت روز چهارشنبه با حضور 'سورنا ستاری' ، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از هنرمندان در خانه هنرمندان آغاز بکار کرد
تعداد نمایش: