اخبار

کلمه جستجو :
نوع اخبار :از تاریخ :
 
تا تاریخ :
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس
چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان فارس، از ۱۷ تا ۲۰ مرداد ماه در کنار شانزدهمین نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز برگزار می‌شود.
برگزاری بیش از 20 دوره آموزشی توسط مجتمع های فرهنگی و دیجیتال استان مرکزی
برگزاری بیش از 20 دوره آموزشی توسط مرکز فرهنگی دیجیتال آیینه با مشارکت مجتمع دیجیتال امام خمینی (ره) و مرکز فرهنگی صبا در سطح استان مرکزی
موسویان:شبکه ملی فرهنگ به کمک کمپین «نه به تشنگی و تاریکی» ایرنا می آید
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام ایرنا در راه اندازی کمپین «نه به تاریکی و تشنگی» را ستود و گفت: تلاش می کنیم با امکانات شبکه ملی فرهنگ و حمایت های فعالان فضای مجازی، این حرکت ارزشمند را به یک کمپین ملی تبدیل کنیم.
انتصاب دکتر ضیائی پرور به عنوان معاون فرهنگ سازی و اطلاع رسانی
طی حکمی از طرف دکتر موسویان رئیس مرکزفناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، حمید ضیائی پرور به عنوان معاون فرهنگ سازی و اطلاع رسانی منصوب شد.
اولین اپلیکیشن مرکز فرهنگی دیجیتال توسعه پویانمائی منتشر شد
مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال توسعه پویا نمائی در این باره گفت; علاقه مندان و مراکز فرهنگی دیجیتال می توانند اطلاعات خود را وارد این اپلیکیشن نمایند
سرپرست جدید شبکه ملی فرهنگ
حامد اسماعیلی به سمت سرپرستی شبکه ملی فرهنگ منصوب شد.
بررسی راهکارهای عملیاتی افزایش تولید محتوای دیجیتال در فضای مجازی
اولین جلسه بررسی راهکارهای عملیاتی افزایش تولید محتوای دیجیتال در فضای مجازی در حوزه انیمیشن برگزار گردید .
بازی شبیه ساز سبک زندگی «قوشمه»، با فضاهای متنوع ، از سوی این استودیو منتشر شد.
مدیرمجتمع دیجیتال آیت الله نجومی استان کرمانشاه از اتمام تولید بازی رایانه ای «قوشمه» توسط اعضای این مجتمع در استان خبر داد که هم اکنون روانه بازار شده است.
ثبت ٨ هزار کانال بالای ٥ هزار عضو در سیستم فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاکنون ٨ هزار کانال بالای ٥ هزار عضو در سیستم مرکز فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخصات خود را ثبت کرده‌اند. سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: چند کانال درخواست مجوز کرده اند و مجوز برای آنها صادر شده است.
برگزاری بخش رسانه های دیجیتال اولین جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت
فراخوان بخش رسانه های دیجیتال اولین جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت با موضوعات : دفاع از حریم اهل بیت (ع) در سوریه و عراق ،شهدای مدافع حرم ،تشیع بدون مرز و مبارزه رسانه ای با استکبار و بوق های داخلی و خارجی آن .
تعداد نمایش: