اخبار

کلمه جستجو :
نوع اخبار :از تاریخ :
 
تا تاریخ :
برگزاری سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بندرعباس
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: همزمان با چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان، سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نیز در قالب ٤٠ غرفه در بندرعباس برگزار می شود.
نرم‌افزارهای قرآنی، بهترین جایگزین فضای مجازی برای کودکان هستند
مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: با توجه به گسترش استفاده از فضای مجازی و اینترنت توسط کودکان و نوجوانان، استفاده از نرم‌افزارهای فرهنگی قرآنی بهترین جایگزین برای آن‌ها است.
بازدید وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
عصر امروز سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال حاضر شد و از بخشهای مختلف مرکز بازدید به عمل آورد.
پیام تسلیت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
افتتاح نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ایران ساخت
نخستین جشنواره فرهنگی و هنری ایران ساخت روز چهارشنبه با حضور 'سورنا ستاری' ، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از هنرمندان در خانه هنرمندان آغاز بکار کرد
همایش شهر الکترونیک،شهروند الکترونیک
همایش شهر الکترونیک، شهروند الکترونیک با رویکرد توسعه حمل و نقل مجازی در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
ثبت سامانه کانال‌های تلگرامی توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مصطفی اشرف،معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بررسی ابعاد گوناگون اجرای این مصوبه پرداخت. طی مصاحبه ای که خبرنگار گسترش تجارت با ایشان داشت سوالات مطرح شده در مورد ثبت سامانه کانالهای تلگرام را پاسخ دادند.
ترسیم بزرگترین نقاشی سطح کشور توسط مجتمع دیجیتال استان فارس
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شیراز به همراه مجتمع دیجیتال استان فارس و فرماندهی پایگاه هوایی اقدام به کشیدن نقاشی شهید عباس دوران به عنوان بزرگترین نقاشی در سطح کشور روی زمین کرده است.
مجتمع دیجیتال استان فارس،مجتمع دیجیتال استانی برتر شناخته شد
مجتمع دیجیتال استان فارس به مدیریت ساسان حیدرپور بعنوان مجتمع دیجیتال استانی برتر،در دهمین نمایشگاه رسانه دیجیتال معرفی شد.
افتتاح بیست و دومین نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۶
بیست و دومین نمایشگاه"ایران الکامپ ۲۰۱۶ با حضور سورنا ستاری معاون علمی فناوری رئیس جمهور و محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز پنجشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.
تعداد نمایش: