اخبار

کلمه جستجو :
نوع اخبار :
از تاریخ :
 
تا تاریخ :
خلیج فارس میراثی گرانبها و هویت مردم ایران زمین است
رضا اسمعیل پور مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال بوشهر، در حاشیه اهداء تابلوی نقاشی دیجیتال نبرد تاریخی ریشهر با استعمارگران انگلیسی به نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بیان داشت: نقاشی نبرد ریشهر روایت جنگی است که ۲۵ سال قبل از تولد رئیسعلی دلواری، میان سپاه ۴۰۰ نفری ایران به رهبری احمد خان تنگستانی در مقابل ارتش تا دندان مسلح بریتانیا که به بهانه تصرف هرات به ایران حمله می کنند و در این نبرد خونین ۷۴۰ تن از سپاهیان بریتانیا به هلاکت می رسند به تصویر می کشد.
فراخوان جشنواره سراسری فیلم کوتاه ( روستا و عشایر )
انجمن سینمای جوانان ایران، دفتر خراسان شمالی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و ایجاد رقابت سازنده بین فیلم‌سازان، اولین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه عشایر و روستا را برگزار می‌کند
کمک رسانی مراکز دیجیتال استان لرستان به مناطق سیل زده
مراکز فرهنگی دیجیتال واقع در استان لرستان نقش موثری در کمک رسانی به مناطق سیل زده استان داشته اند
اختتامیه اولین رویداد علمی استارت آپ ویکند شرکت توزیع نیروی برق مازندران
اختتامیه اولین رویداد علمی استارت آپ ویکند شرکت توزیع نیروی برق مازندران در حوزه برق و انرژی درراستای استراتژی ۰۹۸ بمنظور ایجاد ، گسترش و بهبود فضای کسب و کار و بکارگیری سازوکار برای گذر موفق در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان خوزستان
همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب خوزستان، دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال استان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی اهواز گشایش یافت.
برگزاری مسابقات آنلاین انتخابی جام خلیج فارس
نخستین مرحله مسابقات جشنواره ملی بازیهای رایانه ای در استان کرمان برگزار شد
افراسیابی:بی اطلاعی والدین از فضای مجازی نگران کننده است
محمدصادق افراسیابی روز پنجشنبه در همایش سواد رسانه ای در ارومیه افزود: والدین باید سواد رسانه ای خود را در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات بالا ببرند تا زمینه کنترل بهتر فرزندان خود را فراهم کنند.
بازدید رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از شبکه ملی فرهنگ
به گزارش روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ، صبح امروز دکتر محمد رضا بهمنی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از شبکه ملی فرهنگ بازدید به عمل آوردند
مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
محمدرضا بهمنی بعنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب شد.
طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،محمدرضا بهمنی به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال این وزارتخانه منصوب شد.
تعداد نمایش: