اخبار

کلمه جستجو :
نوع اخبار :
از تاریخ :
 
تا تاریخ :
بازدید رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از شبکه ملی فرهنگ
به گزارش روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ، صبح امروز دکتر محمد رضا بهمنی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از شبکه ملی فرهنگ بازدید به عمل آوردند
مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
مراسم تکریم رئیس پیشین و معارفه رئیس جدید مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
محمدرضا بهمنی بعنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال منصوب شد.
طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ،محمدرضا بهمنی به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال این وزارتخانه منصوب شد.
آئین اختتامیه دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی
آئین اختتامیه دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
دومین همایش سواد رسانه ای با موضوع خانواده
دومین همایش سواد رسانه ای با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و انجمن سواد رسانه ای در سالن سینمایی وزارت فرهنگ برگزار شد.
تقدیر ریاست مرکز از مسئول بازرسی شبکه ملی فرهنگ
سید مرتضی موسویان رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، از زحمات آقای ابوالفضل عبدالله زاده مسئول بازرسی شبکه ملی فرهنگ تقدیر کرد.
تغییر تاریخ برگزاری دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال
دبیر اجرایی دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از تغییر تاریخ برگزاری این نمایشگاه به درخواست تشکلها و اتحادیه های صنفی حوزه رسانه های دیجیتال به دلیل همزمانی نسبی با راهپیمایی اربعین و عدم توان مالی بخش خصوصی به دلیل حضور در نمایشگاه تلکام به فاصله کمتر از دو ماه تا زمان اعلام شده برای برگزاری دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد.
نشست معاونت فرهنگ سازی و کسب و کار
نشست معاونت فرهنگ سازی و کسب و کار با حضور مدیران و همکاران این معاونت در سالن کنفرانس مرکز با حضور ریاست مرکز برگزار شد.
اولین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی کرمان
اولین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی توسط مجتمع فرهنگی فرهنگی آموزشی دیجیتال استان کرمان با موضوعات و محوریت خانواده و توانمندسازی و سبک زندگی و آموزشی و اخلاقی و دین در تاریخ 25 مرداد ماه در استان کرمان برگزار شد
راه اندازی پورتال مشاغل فرهنگ و هنر
سید احسان اصلاحی مدیرمجتمع فرهنگی دیجیتال استاد فرشچیان اعلام کرد : مجتمع فرهنگی دیجیتال استاد فرشچیان اصفهان، با همکاری موسسه فرهنگی دیجیتال نوژان برای اولین بار در کشور، پورتال مشاغل فرهنگ و هنر را با آدرس www.honaryaran.ir طراحی و اجرا نموده است که تمامی مشاغل دارای مجوز و مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر در آن ثبت شده در اختیار مخاطب قرار می گیرد.
تعداد نمایش: