اخبار

آنچه که ناشران بایددرباره نشرآفتاب بدانند

آنچه که ناشران بایددرباره نشرآفتاب بدانند

چگونه می‌توان از این فضای نوین جهت ارائه مؤثرتر کتب، مجلات، روزنامه‌ها، پژوهش‌های علمی، مطالب کمک آموزشی، آزمون‌های مختلف، ویدئوهای آموزشی و دیگر محتواها استفاده نمود؟  

امروزه حفظ امنیت محتوا و رعایت کپی رایت از بزرگترین دغدغه های ناشران است. در کنار این مسئله، موضوع دستیابی به بازار فروش گسترده محتوا بدون وابستگی به مکان و زمان نیز جلوه‌گر خواهد بود. همچنین با گسترش اینترنت،‌ شبکه‌های مجازی و استفاده روزافزون از دستگاه‌های تبلت و موبایل، نیاز به شیوه‌هایی جدید برای توسعه فضای نشر در کشور بیش از پیش احساس می‌شود.

چگونه می‌توان از این فضای نوین جهت ارائه مؤثرتر کتب، مجلات، روزنامه‌ها، پژوهش‌های علمی، مطالب کمک آموزشی، آزمون‌های مختلف، ویدئوهای آموزشی و دیگر محتواها استفاده نمود؟

نشرآفتاب با حمایت شبکه ملی فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بستری را برای دست‌یابی به این مهم ایجاد کرده است. ناشران و نویسندگان از این پس قادرند با استفاده از این ابزار، فارغ از نگرانی‌هایی مثل تامین زیرساخت و تجهیزات فنی، استخدام نیروی‌های متخصص و حفظ حق مالکیت معنوی آثار خود و مسائلی از این دست، محتوای خود را به صورت دیجیتال از طریق موبایل، تبلت و رایانه‌های شخصی به صورت  بیست و چهار ساعته در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.

به‌طور خلاصه به برخی از مزایای این سامانه اشاره می‌کنیم:

-    کاهش چشمگیر هزینه‌های کاغذ و چاپ  (صرفه اقتصادی)

-      حفظ مالکیت معنوی اثر و رعایت کامل کپی رایت (آرامش خاطر شما)

-     سرعت بسیار بالا در انتشار و توزیع (چند دقیقه بعد از آماده شدن محتوا)

-      جذب مخاطب انبوه (میلیون‌ها کاربر اینترنت و مشترک موبایل)

-     یک کتاب فروشی 24 ساعته با گستره جغرافیایی در سراسر دنیا

-      یک کتاب فروشی بدون محدودیت فضا (امکان قرارگیری کلیه محتواهای قدیمی و جدید در فضایی کوچک)

-      استفاده از امکانات چند رسانه‌ای مانند ویدئو و صوت (شیوه‌ای نوین و جذاب برای ارائه محتوا)

از کجا شروع کنیم؟ وارد وب سایت www.nashrafa.ir شده و از منوی اصلی گزینه  نشرآفتاب چیست؟  را انتخاب کرده، سپس بر روی گزینه    همکاری با ما      کلیک کنید. پس از تکمیل فرم و ارسال آن، همکاران ما جهت هماهنگی‌های بیشتر عقد قرارداد با شما تماس خواهند گرفت. 

 

به نشر آفتاب بپیوندید

ارائه خدمات ما آغاز یک تعهد است

از آغاز شروع نشر محتوا به صورت سنتی، این امر که فرد با سواد در هر زمان و مکانی یک کتاب همراه داشته و مطالعه نماید، آرمانی برای نشر کاغذی بوده است. امروزه با استفاده از فناوری‌های روز، هر فرد با سواد، کم سواد یا بی‌سواد، می‌تواند در هر زمان و مکانی به تمام محتواهای مکتوب و چند رسانه‌ای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد بگونه‌ای که در حداقل زمان محتوای مورد نظر خود را یافته و مطالعه نماید. این جهش بزرگ و دستیابی به آرمان دیرینه نشر کاغذی تنها با بهره بردن از نشر دیجیتال ممکن شده است.به طور کلی نشر دیجیتال به فرایند استفاده از ابزار و رسانه‌های الکترونیکی جهت تولید، توزیع و مطالعه هرگونه محتوا اعم از مکتوب مانند کتاب، روزنامه و مجله و محتوای چند رسانه‌ای مانند تصویر، صوت و ویدئو گفته   می شود.

 

       

جهت دریافت فایلpdfآنچه که ناشران باید...اینجا کلیک شودجهت دریافت فایلpdfآنچه که ناشران باید...اینجا کلیک شود

روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ
۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۵:۵۵
تعداد کلیک: ۱,۳۴۸

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500