اخبار

در نخستین نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال

در نخستین نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال
قزوین به عنوان مرکز برتر دیجیتال کشور در فروردین انتخاب شد
در نخستین نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال، استان قزوین به عنوان مرکز برتر دیجیتال کشور در فروردین ماه انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز دیجیتال استان قزوین در نخستین نشست هم اندیشی فعالان رسانه های دیجیتال که در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، مرکز دیجیتال استان قزوین براساس شاخصهای اعلامی توسط شبکه ملی فرهنگ رتبه برتر مرکز دیجیتال در بین مراکز دیجیتال سراسر کشور را در ماه فروردین کسب کرد.
انجام برنامه های مختلف فرهنگ دیجیتال در استان مانند همایش فعالان سایبری با حضور نخبگان این عرصه و مدیر شبکه ملی فرهنگ، کارگاه های آموزشی تخصصی انیمیشن، بازی و اسباب بازی، برنامه نویسی اندروید از جمله برنامه هایی بوده که سبب کسب این عنوان شده است.
مرکز دیجیتال استان قزوین در ماه فروردین اقدامات لازم در حوزه دبیری جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی را برعهده داشته و در این مدت اقدامات لازم را در این حوزه انجام داده است.
تولید انیمیشن و تولید محتوای دیجیتال از دیگر اقداماتی است که مرکز دیجیتال استان قزوین در فرودین ماه سال 95 آن را انجام داده است.
لازم به ذکر است مرکز دیجیتال استان قزوین از سال های  91 تا 93 در سه دوره متوالی به عنوان مرکز نمونه شبکه ملی فرهنگ انتخاب شده است.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱
تعداد کلیک: ۱,۴۰۱

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500