اخبار

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت با کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر

نشست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت با کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت با کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با حضور مدیر کل، معاونین در محل دفتر مدیر کل دیدار کرد

به گزارش روابط  شبکه ملی فرهنگ  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت با کارمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با حضور مدیر کل، معاونین در محل دفتر مدیر کل دیدار کرد . 
حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: ضمن خوش آمد گویی و تبریک به مناسبت میلاد پیامبر اعظم ، این نشست را جهت بازگو کردن مشکلات اداری تشکیل شده است و با توجه با برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب بیشتر همکاران در نمایشگاه کتاب برای آماده سازی مراسم افتتاحیه حضور دارند . 
علی اضغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در ابتدا گفت: خوشحال هستم که  به استان بوشهر سفر کردم  و دیدار مجدد با همکاران در بوشهر را دارم . 
کاراندیش در این دیدار در خصوص تبدیل وضعیت نیروها افزود: نیروهای تابع قانون مانند ایثارگر ، فرزند شهدا بر اساس قانون تبدیل وضعیت شده اند . 
کار اندیش در خصوص نیرو های قرار دادی گفت : تبدیل وضعیت این نیروها باید طبق آزمون صورت گیرد . ما دنبال این هستیم که تبدیل وضعیت این نیروها به صورت دائم انجام بپذیرد . چون در استان ها نیروهای قراردادی با سابقه بالای ١٠ سال وجود دارد . 

وی در خصوص افزایش حقوق نیروهای قراردادی گفت: نیروهای قراردادی هم طبق قانون هر سال و اعلام سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور افزایش پیدا می کند . 
در ادامه معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گزارش از وضعیت مالی اداره کل را برای ایشان ارائه کرد . 
گفتنی است در این نشست صمیمی کارمندان مشکلات خود را با ایشان بازگو کردند .

۲۵ آذر ۱۳۹۵ ۱۷:۳۷
تعداد کلیک: ۸۶۱

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500