اخبار

همایش تکنیک های درآمدزایی در فضای مجازی

همایش تکنیک های درآمدزایی در فضای مجازی
همایش تکنیک های درآمدزایی در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی با هدف بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در فضای مجازی برای عموم مردم استان خوزستان برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی شبکه ملی فرهنگبه نقل از مدیر  مرکز فرهنگی دیجتال استانی فانوس در استان خوزستان ،همایش تکنیک های درآمدزایی در فضای مجازی وشبکه های اجتماعی با هدف بررسی راهکارهای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در فضای مجازی برای عموم مردم استان خوزستان برگزار میشود.

یکی از راه های کسب درآمد سریع و بدون نیاز به سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی است که اکثر آنها نیز ابتدا از داخل خانه ها آغاز و سپس رشد کرده و تبدیل به شرکت های بزرگ می شود. با گسترش استفاده از فضاهای مجازی و افزایش مخاطبان آن، کسب‌وکارهای اینترنتی یکی از بخش‌های جدانشدنی زندگی امروزه ما شده‌اند و با ورود شبکه‌های پیام‌رسان فوری به کشور، شکل جدیدی از این کسب‌وکارهای مجازی، ظهور و بروز پیدا کرده است. اغلب این شبکه‌های اجتماعی برای تبلیغات بوده یا کانال ارتباطی بین بازاریاب و مشتری هستند. در این بین عده ای هم هستند که به طور مستقیم از این فضا کسب درآمد می‌کنند.

این همایش با حضور اساتید برجسته کشوری دکتر مهدی عباسی کارشناس مجموعه سازی در فضای مجازی ومدیرعامل نرم افزار آسمانه،مهندس بهزاد رزمگیر کارشناس دیجیتال مارکتینگ ،کارشناس بازاریابی در شبکه های اجتماعی،مدیرشرکت کافه وب

 همایش روز چهارشنبه 15شهریور ساعت 17 برگزار خواهد شد.

آدرس:اهواز بین میدان دانشگاه(لشکرآباد)ومسجد آذربایجانی ها-خیابان شهید کتبی _سالن شهید مطهری

۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۱۶:۴۵
تعداد کلیک: ۴۷۱

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500