اخبار

برگزاری مسابقات آنلاین انتخابی جام خلیج فارس

برگزاری مسابقات آنلاین انتخابی جام خلیج فارس
نخستین مرحله مسابقات جشنواره ملی بازیهای رایانه ای در استان کرمان برگزار شد

به گزارش  روابط عمومی شبکه ملی فرهنگ،نخستین مرحله  مسابقات جشنواره ملی بازیهای  رایانه ای به میزبانی استان استان کرمان و بصورت غیر حضوری و آنلاین برگزار شد.حامد اسماعیلی مدیر شبکه ملی فرهنگ در این زمینه گفت: در دور نخست مسابقات شرکت کنندگان به منظور دریافت سهمیه حضور در مسابقات نهایی جشنواره ملی بازیهای رایانه ای به میزبانی استان کرمان رقابت کردند که در پایان آقان احمدرضا مالئیان و امید جزینی سهمیه حضور در مرحله پایانی در رشته FIFA را کسب کردند و آقایان پارسا دریس و آرش ستوده در رشته PES موفق به کسب سهمیه شدند.

وی افزود: این مسابقات تماما" بصورت آنالین و غیرحضوری برگزار شد . تمامی ملزومات برگزاری و همچنین سامانه های برگزاری نیز بصورت آنالین در درسترس شرکت کنندگان قرار گرفت.

گفتنی است، دومین مرحله انتخابی مسابقات نیز در تاریخ 4 و 5 بهمن ماه به منظور کسب 4 سهمیه دوم و همانند مرحله اول بصورت آنالین برگزار خواهد شد.

این بخش از مسابقات برای اولین بار در جشنواره ملی بازیهای رایانه ای خلیج فارس اضافه شده است و هدف از ایجاد آن حرکت به سمت محیط های سالم بازی های آنالین - فرهنگ سازی در جهت معرفی فضای مناسب بازیهای رایانه ای و همچنین رسد فضای این حوزه بمنظور دستری و ایجاد جامعه آماری و در نهایت برنامه ریزی بهتر در خصوص سواد رسانه ای میباشد.

۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳
تعداد کلیک: ۱۶۰

اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500